CeMrE KeMeR FaNıYsAn BuRaYa...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CeMrE KeMeR FaNlArInIn BuLuŞmA NoKtAsI

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cemre Röportajı ...!!

YazarMesaj
YoShY-ji DiLaRa
♥♥Süper Yoshyji Site Admini♥♥
♥♥Süper Yoshyji  Site Admini♥♥
YoShY-ji DiLaRa

Cemre Röportajı ...!! Empty
MesajKonu: Cemre Röportajı ...!!   Cemre Röportajı ...!! EmptyPaz Tem. 13, 2008 2:02 pm

Müzik yaşamınızı etkileyecekmi sence bu dizi
hayır,etkilemeyecek şekilde ayarlıyoruz programımızı.Enerjimiz bitiyor , ama elimizden geleni yapıyoruz.Aslında bazen nasıl dayanabildiğimize inanamıyoruz.Biraz uyuyabilsek çok mutlu olucaz.(esniyor)
Sana yapılan en güzel doğum günü süprizini hatırlıyormusun?
kızlarla tanıştığımdan beri bütün doğum günlerim çok güzel geçti,bana hepsüpriz hazırladılar
Bu güne kadar aldığın en güzel doğum günü hediyesi nedir?
Küçükken dedemin kucağında uyurken bir fotorafımı çekmişler.Dedem çerçeveletip bana onu hediye etmişti.EN güzel hediye buydu benim için.
Yasemin in doğum günü diyelim ki ona nasıl bir doğumgünü hazırlarsın?
Ona , dördümüzün de geleceği, şuan bulunduğumuz ortamdan çok uzakta ıssız, yeşillik içerisinde bir yerde bir tatil ayarlarım.
Mezuniyet sana neyi çarıştırıyor?
Konservatuarda mezuniyet diye bir durum yoktu.Onun için hep çok özenmişizdir günlerce süren mezuniyet partisi hazırlıklarına,gecelerine...O yüzden de mezuniyet bana, herkesin özenle giyinip süslendiği,biraz hüzünlü, biraz sevinçli bir olay gibi geliyor.
Mezuniyet partisine gitme şansın olsa nasıl giyinirdin?
Prenses gibi;kabarık bir etek, fiyonklu bir şeyler...Güzel olabilmek için elimden geleni yapardı
http://hepsiciyiz.forumb.biz

Cemre Röportajı ...!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cemre Ne ???
» Cemre iMZa
» Cemre avaTaR